עורך דין תאונות - COMPENSATION

זו הסיבה בגללה הלקוחות בוחרים בנו

כעורך דין וכרוכב אופנוע בעצמי – בחרתי להקים ולטפח הקמתי משרד עורכי דין העוסק אך ורק בייצוג נפגעי תאונות בתביעות פיצויים בגין נזקי גוף וביטוח עם התמחות מיוחדת בטיפול בנפגעי תאונות אופנוע. נעים מאוד, אני עו"ד ערן אלזם.

את דרכי המקצועית התחלתי דווקא בצד השני – בייצוג חברות ביטוח וזאת במסגרת עבודתי כשכיר באחד המשרדים הגדולים, הוותיקים והידועים המייצג חברות ביטוח.

כשיצאתי לדרכי העצמאית החלטתי כי אייצג אך ורק נפגעי תאונות בתביעות פיצויים. השילוב שבין הידע שצברתי לאורך השנים וההתמקדות בתחום משפטי בודד לבין היכולת שלי לתת שירות, להיות ער לצרכי הלקוח ולהוביל את התיק במסלול המשפטי הנכון – מוכיחים את עצמם ב-7 השנים האחרונות.

  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  העובדה כי משרדי מייצג אך ורק נפגעי תאונות מקבל משמעות נוספות בעלת משקל רב עבור הנפגעים – כאשר המדובר בנפגעי תאונות אופנוע.

  המכנה המשותף לכל התיקים שאנו מטפלים במשרד הוא היכרות עם הנפגע לאחר שחווה אירוע לא נעים, לרוב סובל מחבלות משמעותיות ועומד בפני שיקום. בתום הליך מסודר, בו אנו מלווים את הלקוח תוך שקיפות, זמינות וייעוץ שוטף – הוא מקבל את הפיצוי מחברת הביטוח ובכך מסיימים עבורו את החוויה הלא נעימה "עם טעם טוב".

  אין לי את היכולת לתאר את תחושת הסיפוק בסיומו של תיק, כאשר הנפגע וצוות המשרד זוכרים היטב את מצבו הרפואי של הנפגע במועד הפגישה הראשונה – אל מול הפגישה בה נפגע תאונות אופנוע מגיע אליי כדי לקבל את כספי הפיצויים מחברת הביטוח.

   פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   היות וטיפול בתביעת פיצויים עלול להמשך זמן רב, בין היתר, בשל המתנה להתגבשות נזקיו של הנפגע והליך ממושך הנדרש להערכת נזקיו, מגבלותיו, צרכיו וכו', נדרש המשרד לתת מענה שוטף לכל פניותיו של הנפגע, לעיתים – במשך מס' שנים.

   ההצלחות הרבות שצברנו עבור לקוחותינו, ומאות חוות הדעת החיוביות שהלקוחות פרסמו בעמוד הפייסבוק שלנו – תוך שהם משבחים לא רק את העבודה הטובה שלנו והפיצוי שהשגנו עבורם, אלא גם את המענה והזמינות – הם הרוח שדוחפת אותנו להמשיך ולהילחם עבור כל לקוח.

   לרשותכם,

   עו"ד ערן אלזם

   *המופיע באתר Compensation אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי, ואין בו המלצה או חוות דעת. העושה שימוש בתוכן או המסתמך עליו, עושה זאת באחריותו.

   לייעוץ ראשוני חייג 077-8041969 (זמינות 24 שעות)
   פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

    מידע חשוב נוסף